Siz Hayal Edin Biz Yapalım...

ÖZER GÜMÜŞ 2007 yılında kuyumcu ustamız Teyfik ÖZER tarafından kurulmuş olup, Ankara Kızılay Yüksel Caddesi, Limon Bazaar merkezli bir firmadır. Ürünlerimizin birçoğu kendi atölyelerimizde üretilerek müşteriyle buluşmaktadır. Amacımız yılların verdiği güvene dayalı müşteri ilişkimizi internet ortamına taşımaktır. Bu düsturla yola çıkan firmamız, internet üzerinden isimli kolye, isimli bileklik, özel tasarım erkek yüzükleri, el emeği göz nuru tesbihleri ve gümüş takıları aklınızda hiçbir soru işareti kalmayacak şekilde sizlere ulaştırmayı misyon haline getirmiştir.

En önemli önceliğimiz %100 müşteri memnuniyetidir. Dolayısıyla tüm ürünlerin orijinal ve gümüşlerin ayarlarının (925 ayar) tam olması için birçok kez kontrolden geçmektedir. İlan açıklamalarında ne yazıyor ise aynısı iade garantili olarak faturası ile birlikte sizlere gönderilmektedir. Ürünlerimizde yaşayacağınız her hangi bir sıkıntı durumunda iade dahil olmak üzere "KARGO ÜCRETSİZ” dir.

GUMUSGUMUS.COM sitesinden aldığınız ürünleri beğenmediğiniz takdirde, mazeretsiz olarak iade edebilirsiniz. Kişiye özel yapılan ürünlerde maalesef iade alınmamaktadır. Müşterinin eksik bulduğu veya beğenmediği noktalar tek tek düzeltilir, gerekirse tekrar yapılarak müşteriye geri gönderilir. Yapılan işlemler için hiçbir ek ücret talep edilmemektedir. Kargo da dâhil olmak üzere ücretsizdir.

Tüm sorularınıza cevap vermek için 09:00 – 22:00 saatleri arasında Müşteri Temsilcilerimiz sizlere hizmet vermektedir. Aklınıza takılan tüm sorular ve özel tasarımlarınız için 0 533 123 63 93 numaralı telefonu çekinmeden arayabilirsiniz.